1. Anasayfa
 2. Dijital Pazarlama

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım Nedir?
0

Web tasarım, şahısların ve kurumların bir amaç doğrultusunda İnternet ortamında var olması gerekli etmenlerin başında gelmektedir.

 

Yazı İçeriği

Web Tasarımın Önemi Nedir?

Kişiler için akılda kalıcılık, kurumlar içinse kurumsal kimlik için günümüz dijital dünyasında olmazsa olmaz denilebilecek materyallerin başında gelmektedir.

 

Web Tasarım Meslek midir?

Sektörde bir çok kişi webmaster, web tasarımcı gibi bir çok unvan kullanarak müşteri portföylerini genişletmekte. Bu kişiler arasında işini gerçekten iyi yapan insanlar olmakla beraber maalesef ki maddiyatı ön plana alarak kısa süreli hizmetlerle sektörde mağduriyete yol açanda insanlar çokça vardır.

 

Web Tasarımcı Nasıl Olurum?

Çoğu alanda olduğu gibi web tasarımda da alt dallar vardır. Bu işi yapmak isteyenler için önemli olan ya tüm alanlara hakim olmaya çalışmak ya da temel olarak tasarım veya kodlama alanlarından birinde kendini geliştirerek bu alanda iş yapmaktır. Bu alanların birinde veya tamamında kendini geliştirdiysen ister freelancer, yani bir kuruma bağlı kalmadan istediğin yerde ve istediğin zamanda işlerini yürüt. Ya da bir şirket de çalışarak geliştirdiğin yetenekleri bu şirket için kullanabilirsin. İki durumda da bu işten para kazanan insanlar mevcut.

 

Özetle yaparken zevk aldığınız alan,iş, kategori her neyse onu geliştirin ve en iyisini yapmaya çalışın. Yazımı okuduğunuz için teşekkürler, iyi günler dilerim.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  bay_ld_m
  Bayıldım
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Hasan Çetinkaya tarafından kurulan ve 2013 yılında freelancer olarak hizmet vermeye başlayan HÇK Ajans, başta Web Tasarım olmak üzere. Sosyal Medya Yönetimi, Reklam Danışmanlığı ve E-ticaret Danışmanlığı gibi dijital pazarlama dallarında hizmet vermektedir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir