1. Anasayfa
 2. Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital Pazarlama Nedir?
2

Dijital pazarlama, uzun uzadıya açıklamalara ihtiyaç duymayan net bir terim olup kısaca, dijital kanallar ile yapılan pazarlama yöntemidir.

Dijital kanalların başında da sosyal medya gelmektedir. Geleneksel pazarlamaya kıyasla günümüzde daha hızlı ve daha verimli sonuçlar almak için internet siteleri ve özellikle sosyal medya olmazsa olmaz kanallar haline gelmiştir.

Dijital Pazarlamacı dediğimiz kavram ise kişi veya kurum için web, sosyal medya ve diğer dijital kanalların kurulumunu yönetimini yapabilen kişiye denilir. Bu sektör günümüz firmaları için önemli değer teşkil etmekle birlikte bu değer her geçen gün artmaktadır.

Özetle, dijital pazarlama sürekli kendini yenileyen bir platformdur. Hem dijital pazarlamacı olmak isteyen hem de dijital pazarlama hizmeti almak isteyen kişilerin bu yenilikleri takip etmesinde fayda var. Okuduğunuz için teşekkür ederim, iyi günler dilerim…

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  bay_ld_m
  Bayıldım
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Hasan Çetinkaya tarafından kurulan ve 2013 yılında freelancer olarak hizmet vermeye başlayan HÇK Ajans, başta Web Tasarım olmak üzere. Sosyal Medya Yönetimi, Reklam Danışmanlığı ve E-ticaret Danışmanlığı gibi dijital pazarlama dallarında hizmet vermektedir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 12 Aralık 2020

  Aslında çoğu kategoriyi içine alan geniş kavramı kısaca özetlemişsiniz teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir