Altın günlerini telefonunuzda da yapabileceğiniz bir uygulama: Çember

Pandemi döneminin yaşandığı şu dönemlerde birçok işimizi yapamaz hale geldik. Artık her işimizi maalesef telefonlar üzerinden yapmaya başladık. 

Tabi ki bu durum annelerimizi de etkiledi. Çünkü annelerimiz pandemi dönemi öncesi her ay toplanır gün yaparlardı. Ama önlemlerin iyice sıkılaşması ile birlikte günlerde yapılmamaya başlandı.

Hemen paraya ihtiyacınız varsa ya da para biriktirmek istiyor ve yanınıza insanlar arıyorsanız Çember uygulaması tam size göre. Peki, bu çember uygulaması nedir? İşleyişi nasıldır diyebilirsiniz? Hemen anlatalım.

Çember uygulaması nedir?

Çember uygulaması sevdiğin insanlarla, ailenle veya arkadaşların ile bir araya gelerek para biriktirebileceğin bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde istediğin kadar para biriktirebilirsin.

Çember uygulaması nasıl kullanılır?

İlk olarak yapmanız gereken Çember uygulamasını telefonlarınıza mağazalardan indirmek. Daha sonra uygulamayı açıp kayıt oluyorsunuz.  Kayıt olma işlemi bittikten sonra “Çemberlerim” butonuna geliyor ve “Çember oluştur” ikonuna tıklıyorsunuz.

Sonra önünüze açılan yeni sayfada kaç kişi ile gireceğinizi ve kaç tl biriktirmek istediğinizi yazıyorsunuz. Sonra ödemeyi hangi ay ya da gün yapacağınızı belirtiyorsunuz ve çemberinizi oluşturuyorsunuz.

Artık yapmanız gereken tek şey arkadaşlarınızı davet etmek ve para biriktirmek.

İsterseniz çember oluşturmadan da arkadaşlarınızın size gönderdiği davet kodunu girerek de para biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Sizde istediğiniz miktarda para biriktirmek ve istediğiniz bir şeyi bir an önce almak istiyorsanız Çember uygulamasına bir şans verebilirsiniz. 

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık